خوش آمدید
 
یك موتور سیكلت نامتعارف دوست داشتنی

 

هر چند از نظر فنی can-Am را نمی توان یك موتور سیكلت نامید ولی لذت سواری و ظاهر آن بیشتر به موتور سیكلت شبیه است تا به هر وسیله نقلیه دیگری. این وسیله نقلیه یا همان موتور سیكلت از نظر فنی و مهندسی به قدری خوب ساخته شده است كه هر كسی كه به موتور سیكلت علاقه داشته باشد از سواری آن راضی خواهد بود.

اگر دوست دارید هنگامیكه سوار بر وسیله نقلیه خود هستید همه سرها به سمت شما برگردد باید بگویم can-Am بهترین انتخاب برای شماست. البته این موتور سیكلت مانند یك موتور سیكلت معمولی نیست و سواری آن قدری متفاوت است و احتمالاً نتوانید با آن بعضی ویراژهایی را كه با یك موتور سیكلت معمولی انجام می دهید به نمایش بگذارید، ولی هنوز می توانید چرخ های آن را در هنگام حركت ببینید و از نوازش هوای آزاد لذت ببرید. این موتور سیكلت در حقیقت یك سه چرخه است كه به جای اینكه روی محور عقب دو چرخ داشته باشد در محور جلو دو چرخ دارد و در عوض در محور عقب فقط یك چرخ دارد.

موتور 
سیكلت سه چرخ نا متعارف و زیبا

سیستم تعویض دنده به دو صورت SM5 یا تعویض دنده با پا و SE5 یا تعویض دنده با دست به صورت الكتریكی قابل سفارش است این گیربكس ها 5 سرعته یا 5 دنده هستند.

موتور 
سیكلت سه چرخ نا متعارف و زیبا

سواری این موتور سیكلت برای افراد تازه كار و معلول و همینطور كسانی كه سنی از آنها گذشته است و هنوز می خواهند موتور سیكلت سواری كنند. بسیار راحت و لذت بخش است.

 نظرات

 

 
  هر ایرانی یك دنیا توانایی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات