خوش آمدید
 
اتومبیل های به یاد ماندنی تاریخ

 

طراح نابغه و صاحب سبك جوزف فیگونی و اویدیو فالاچی به عنوان كسی كه تأمین مالی پروژه ها را به عهده داشت طرح های زیبایی در دهه 30 میلادی خلق كردند.

فیگونی طراح فوق العاده ای بود كه آمریكایی ها او را كوچك تر از آنچه بود می دانستند. فیگونی طرح های مختلفی از اتومبیل های مسابقه ای تا هواپیما و طرح های با قابلیت آیرودینامیك بالا خلق كرد ولی یك طرح او سرآمد همه بود.

تومبیلی كه در تصویر ملاحظه می كنید برای سالها طراحی بود كه همه در مورد آن یك چیز را تأكید می كردند و آن این بود كه این طراحی بدنه هیچوقت قدیمی نمی شود.

 

بوگانی مدل 57s آتالانتیك 1937 ــ 1938

مدل 57s بوگاتی اتومبیلی بود كه از منیزیم و آلومینیوم ساخته شده بود. و طراح آن كسی نبود جز جین بوگاتی. اما این فلزات قابلیت جوش یا لحیم نداشتند. و بدنه این اتومبیل از بیرون پرچ شده است.

 

آلنارومئو 8c 2900 ــ 1935 ــ 1939

این اتومبیل به عنوان اتومبیل برتر در بین همه ابر اتومبیل های تاریخ انتخاب شده است و قهرمانی مسابقات گرند پریكس را در كارنامه خود دارد. طراحان این اتومبیل آمادئو د میچیلی و جیوانی رسی هستند. بسیاری از كلكسیونرهای اتومبیل با افتخار یك آلفارومئوی 8c را در مجموعه خود نگه می دارند كه البته اكثر آنها فقط بدنه این اتومبیل را به ارث برده اند.

 نظرات

 

 
  هر ایرانی یك دنیا توانایی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic