خوش آمدید
 
نقشه‌های رایگان نوکیا برای پنج شهر دیگر ایران عرضه شد

 
ایتنا - دفتر نوکیا در ایران اعلام کرد که نقشه‌های نوکیا به جز تهران برای پنج شهر دیگر نیز آماده بهره‌برداری شده است.


کاربران نوکیا از این پس می‌توانند با مراجعه به سایت و دانلود نقشه نوکیا برای ایران به نقشه این شهرهای جدید نیز دسترسی داشته باشند.

نقشه نوکیا برای ایران که تاکنون تنها تهران و راه‌های بین شهری را تحت پوشش داشت، اکنون برای پنج شهر دیگر شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و کرمانشاه نیز راه‌اندازی شده و کاربران را مجهز به مسیریابی رایگان در نقاط بیشتری از ایران می‌نماید.

وحید کاظمی نجف آبادی، مدیر بازاریابی نوکیا در ایران، در این مورد گفت: «همگام با استراتژی نوکیا در زمینه ارتقای راه حل‌ها در ایران خوشحالیم که امروز خبر راه‌اندازی نقشه‌های نوکیا را برای پنج شهر مهم شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و کرمانشاه اعلام کنیم. اکنون کاربران می‌توانند مسیریابی رایگان را نه تنها در تهران بلکه در شهرستان‌ها نیز تجربه نمایند.»

او افزود: «کاربران از طریق nokia.com/maps، nokia.mobi/maps، و یا software updater می‌توانند ضمن دانلود نرم‌افزار نقشه، آن را بر روی گوشی خود نصب کرده و سپس در مرحله بعد با کمک نرم‌افزار Map Loader Nokia دیتای نقشه مورد نظر خود را دانلود نمایند. ما در تلاش خواهیم بود تا نقشه‌های نوکیا در آینده نزدیک شهرهای بیشتری از ایران را تحت پوشش قرار داده و کاربران در اقصی نقاط ایران بتوانند از طریق گوشی‌های نوکیای خود رایگان به مسیریابی بپردازند.»

 نظرات

 

 
  هر ایرانی یك دنیا توانایی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic