خوش آمدید
 
كف بینی گوگل برای جهان

 

در حالی‌که سومین کنفرانس بزرگ توسعه فناوری گوگل آغاز به کار کرده است، این شرکت آماده می‌شود که چشم‌انداز خود در خصوص آینده محاسبات را برای قریب 5000 توسعه‌دهنده حوزه فناوری اطلاعات و برای رسانه‌ها تشریح کند. این کنفرانس در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود و چشم بسیاری از مردم جهان را به خود خیره کرده است.
http://www.seankenney.com/portfolio_images/Sculpture/Google/2.jpg
توسعه و نوآوری حرف اول را می‌زند

رقبایی مانند گوگل و مایکروسافت در هر زمینه‌ای اختلاف نظر داشته باشند، در این زمینه اشتراک نظر دارند که پشتیبانی از امر توسعه، نقش مهمی در رشد حوزه فناوری دارد بنابراین همه آن‌ها تلاش می‌کنند تا از نوآوری‌های خود با پوشش رسانه‌ای قوی پشتیبانی کنند.

http://upload.parhamb.net/images/google-wave.jpg

برگزاری چنین کنفرانس‌هایی، راز گشایش آغوش بازار برای خدمات و تولیدات جدید گوگل خواهد بود.

آندورئید، برگ برنده کنفرانس امسال

گوگل در این کنفرانس جلسه‌ای را برای رسانه‌ها تشکیل خواهد داد و آن‌ها را نسبت به مجموعه پروژه‌هایش از قبیل کروم، آندروئید و فناوری ابر توجیه خواهد کرد.

http://androidmarket.ru/wp-content/uploads/2009/07/android_logo_be6bd.jpg

بزرگ‌ترین نوآوری کنفرانس امسال نسبت به سال گذشته چیزی نیست جز مجموعه آندروئید. امروز تلفن‌همراه آندروئید و همچنین سیستم‌عامل آندروئید به‌وضوح بزرگ‌ترین رقیب محصول آیفون شرکت اپل است.

گوگل و ادوبی، دست در دست هم

یکی از جالب‌ترین بخش‌های کنفرانس امسال، برنامه ویژه شرکت ادوبی برای نمایش Flash Player 10.1 بر روی گوشی تلفن‌همراه آندروئید خواهد بود.

http://www.siliconcaribe.com/wp-content/uploads/2010/02/adobe-flash.jpg

گوگل همچنین به احتمال زیاد آندروئید 2/2 با نام کد Froyo را در این کنفرانس راه‌اندازی خواهد کرد.

این دو اتفاق، گذشته از اهمیتی که به‌عنوان حرکتی نو و جدید دارند، گام رقابت‌آمیز بلند و مستحکمی خواهند بود که مدیرعامل شرکت اپل یعنی استیو جابز را نشانه گرفته است.

رسانه‌ها معتقدند این همکاری اثربخش بین دو شرکت بزرگ گوگل و ادوبی، تعبیر خواب آشفته‌ای برای استیو جابز در مورد ارائه امکانات فلش بر روی تلفن‌های هوشمند خواهد بود.

موج گوگل همگانی می‌شود

حوزه دیگری که می‌تواند اخبار داغ و جالبی را برای رسانه‌ها وعده دهد، مجموعه تلاش‌های گوگل در حوزه شبکه‌های اجتماعی در قالب پروژه‌های گوگل‌باز همهمه گوگل و گوگل‌ویو موج گوگل خواهد بود.

http://www.downland.ir/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/0c349_googlewavebig.jpg

گوگل سال گذشته از پروژه شگفت‌انگیز خود یعنی گوگل‌ویو موج گوگل در این کنفرانس رونمایی کرد.

 نظرات

 

 
  هر ایرانی یك دنیا توانایی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات