خوش آمدید
 
باز هم سرقت کابل‌های مخابرات تهران

 

سرقت کابل تلفن ثابت در منطقه 4 تلفن شهری تهران موجب قطعی ارتباط بیش از 2400 مشترک تلفن ثابت شده است که تلاش برای بازسازی ارتباط مختل شده در این مرکز ادامه دارد.

به گزارش مهر، سرقت کابل های تلفن ثابت در منطقه چهار مخابرات تهران - مرکز پیام نور- در ساعات اولیه بامداد چهارشنبه قطع ارتباط 2400 مشترک را به همراه داشت.

محمد خجسته نیا مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات تهران با تایید این مطلب ، گفت: سرقت کابل های زیربار مخابرات در منطقه چهار (مخابراتی) با پیش شماره های 4440 تا 4449 و 4460 تا 4461 در محدوده خیابان شاهین شمالی قطع ارتباط مشترکان این منطقه را به همراه داشته است و تلاش برای برقراری مجدد ارتباط این منطقه ادامه دارد.

وی اضافه کرد: از روز گذشته پیمانکار نگهداری مرکز مخابرات پیام نور درصدد رفع مشکل برآمده و قرار است ارتباطات مختل شده تا پایان امروز پنج شنبه به حالت عادی برگردد.

به گفته مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات تهران ، سارق کابل مخابراتی این منطقه هنوز شناسایی نشده است.

اواسط اردیبهشت ماه جاری نیز سرقت از کابلهای مخابراتی زیربار رفته در شهر تهران به داستانی دنباله دار تبدیل شده بود و سارقان کابلهای تلفن ثابت طی چند روز متوالی در برخی از مناطق تلفن شهری مخابرات با قطع کابل و سرقت آن باعث قطع ارتباط بیش از 10 هزار مشترک و متضرر شدن پیمانکاران نگهداری این مراکز شدند.

 نظرات

 

 
  هر ایرانی یك دنیا توانایی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic