خوش آمدید
 
مثلثی که اینترنت را فتح خواهد کرد

 

اخبار گوگلشبکه جهانی اینترنت امروز تنها یک شبکه فراگیر برای انتشار اطلاعات نیست. اینترنت امروز برای بسیاری در جهان، اقیانوسی است که اقتصاد جهانی وابسته به آن است.

امکان ندارد حرف به پول درآوردن از اینترنت برسد و یادی از شرکت گوگل نشود.

کارشناسان این شرکت آمریکایی، در آخرین تلاش خود قصد دارند تا اینترنت را از طریق تلویزیون به خانه‌های مردم بیاورند.

مثلث بی‌نظیر

گوگل در پروژه مشترکی با دو شرکت اینتل و سونی، قصد دارد تا سیستمی را تحت عنوان تلویزیون گوگل راه‌اندازی کند که راه مناسب‌تری برای سیر و سفر در جهان اینترنت به‌وسیله تلویزیون‌های خانگی است.

باید توجه کنیم که سه شریک این پروژه، هر یک به‌تنهایی امپراتور اقلیم حوزه فناوری مخصوص به خود هستند.

سه شریک تجاری احتمال داده‌اند که در این پروژه از شرکت معتبر Logitech نیز برای ساخت یک کنترل از راه دور و یک صفحه‌کلید مخصوص استفاده کنند.

دیگران نیز سودای این پروژه را دارند

در سال‌های اخیر، شرکت‌های دیگری مانند اپل نیز سعی کردند تا چنین سیستمی را ارائه دهند که در آن مردم بتوانند از طریق تلویزیون‌های خانگی برای دانلود فیلم و برنامه‌های تلویزیونی به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

بر مبنای گزارشی از نیویورک‌تایمز، وسیله جدید گوگل می‌تواند این هدف را برآورده کند. این وسیله می‌تواند در ساخت تلویزیون‌های خانگی و ابزارهای مشابهی مانند Blu‌Ray Players مورد استفاده قرار بگیرد.

این وسیله هم‌زمان که به کاربران اجازه می‌دهد تا شبکه‌های تلویزیونی را مشاهده کنند، آن‌ها را قادر می‌سازد که از شبکه‌های اجتماعی اینترنتی، شبکه‌های اشتراک‌گذاری فیلم مانند یوتیوب و بازی‌های آن‌لاین استفاده کنند.

هرجا اینترنت است، گوگل نیز هست

این پروژه چندین ماه است که در مرحله پژوهش و توسعه قرار دارد.

از میان اخبار چنین برمی‌آید که هیچ‌یک از شرکای گوگل در امر سیاست‌گذاری پروژه دخیل نیستند.

این اتفاق از این‌روست که گوگل قصد دارد هر جایی که اینترنت می‌تواند باشد، این شرکت نیز حاضر بوده و تور بزرگش برای تبلیغات اینترنتی را بیش از پیش بزرگ کند.

این سیاست ناشی از این واقعیت است که درآمد گوگلی که در حال حاضر در بسیاری دیگر حوزه‌ها نیز مشغول پروژه‌های بزرگ و معتبر است، بیش از هر پروژه‌ای، از محل تبلیغات اینترنتی است.

 نظرات

 

 
  هر ایرانی یك دنیا توانایی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic