خوش آمدید
 
محتوای وبلاگ ها در بخش جستجوی اخبار یاهو منظور می شود

 

سرویس اخبار خارجی ایتنا - یاهو اعلام کرد که از امروز محتوای وبلاگ ها را در موتور جستجوی اخبار خود منظور می کند . بدین ترتیب از این پس در هنگام جستجوی اخبار, کاربران ممکن است به وبلاگ ها نیز هدایت شوند .
در وبلاگ رسمی یاهو در این باره نوشته شده است : " هم اکنون وقتی در قسمت اخبار یاهو جستجو می کنید, در صفحه نتایج, وبلاگ ها نیز منظور خواهند شد . دقیقا مشابه هزاران سایت معتبری که ما در جستجو های خود منظور می کنیم . تجربیات و عقاید منتشر شده در وبلاگ ها می تواند منبع بسیار خوبی برای اخبار هر روزه ای که مردم بدنبال آن هستند باشد . "
یاهو اخیرا از تصاویر موجود در سرویس فلیکر (تصاویری که کاربران آنها را در حالت عمومی منتشر کرده اند) و لینک های سرویس My web در سرویس جدید اخبار خود به نام دید تازه استفاده می کند . این سرویس جستجوی خبری جدید " منبع اساسی شبکه گسترده رسانه ای یاهو " نام دارد .
چنین اقداماتی نشانه هایی خواست یاهو برای ادغام محتویات شخصی و محتویات حرفه برای تعریف جامع رسانه در قرن بیست و یکم است .

یاهو


تری سمل از مدیران اجرایی یاهو در کنفرانس web 2 . 0 که هفته گذشته در سانفرانسیسکو برگزار شد, در این باره گفت : این سرویس هنوز در مرحله بتا و آزمایشی خود قرار دارد . بنابراین تعداد وبلاگ هایی که در جستجوی اخبار پوشش داده می شوند, محدود است . ما قصد داریم در نهایت 20 میلیون وبلاگی را که بنا به آمار سایت blo . gs وجود دارند را پوشش دهیم .
او در ادامه گفت : " من فکر می کنم امکان جستجوی همزمان محتوای تولید شده توسط کاربران و محتوای تولید شده توسط رسانه های کلاسیک می تواند محتوای خبری جدید و تازه را به مردمی که کمی از رسانه های سنتی دلزده شده اند بدهد . "

 نظرات

 

 
  هر ایرانی یك دنیا توانایی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic